Zespół

Bill Gates twierdził, że „biznes w każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.”

Wierzymy, jak Michael Dell, że „ musimy rozumieć ekonomię i biznes, zanim stworzymy strategię oraz że musimy rozumieć strategię, zanim stworzymy strukturę. Jeśli zrobimy to w niewłaściwej kolejności, zapewne poniesiemy porażkę.” 

Tylko połączenie wiedzy i doświadczenia ekspertów z dziedziny ekonomi, biznesu, strategii i prawa przyczynią się do skutecznego uzdrowienia zagrożonego niewypłacalnością przedsiębiorstwa oraz skutecznego przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego.

Czujemy się odpowiedzialni za sprawy naszych Klientów, które są dla nas równie ważne jak dla nich samych. Rzetelność, uczciwość, szybkość działania, zaangażowanie, niestandardowe rozwiązania oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji członków zespołu pozwalają osiągnąć nam sukces.

Dział prawny

Karolina
Laurentowska-Perez

Radca prawny,

Compliance Officer

Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów biznesowych  (w tym hiszpańskojęzycznych, włoskojęzycznych, anglojęzycznych), w szczególności w zakresie wielowątkowych transakcji gospodarczych, jak również złożonych postępowań sądowych.

Wojciech
Wiśniewski

Radca prawny,

Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny

Od 2014 r. prowadzi praktykę w ramach której zajmuje się szeroko pojętym prawem gospodarczym, w szczególności problematyką związaną z prawem upadłościowym i prawem restrukturyzacyjnym.

Dział biznesowy

Marcin Jarosław
Wilk

Przedsiębiorca,

Ekonomista

Przez blisko dwadzieścia lat zarządzał własnymi przedsiębiorstwami. Teraz skupia się na pomocy w realizacji celów biznesowych innych przedsiębiorców. Zarówno pod kątem świadczenia usług konsultingowych, jak i wsparcia działań prawnych podmiotów znajdujących się w trudnej sytuacji.

Małgorzata
Woźniak

Biegły rewident,

Księgowa

Doświadczona księgowa, która ukończyła certyfikację na biegłego rewidenta, z ugruntowanym doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu procesów księgowych, zdobywanym m. in. w branży nieruchomości oraz IT.

Magdalena Walicka - Aleksandrowicz

Doradca rolno-

środowiskowy

Doradca rolnośrodowiskowy współpracujący z ponad setką gospodarstw o powierzchni ponad 5000 ha.

Bartłomiej
Bujnowski

Business Development

Director

Menadżer oraz dyrektor marketingu na rynku centrów handlowych, wyspecjalizował się w kompleksowym wprowadzaniu na rynek nowych obiektów oraz zarządzaniu.

Adres

Capital Restructuring Sp. z o.o.
ul. Stary Rynek 77
61-772 Poznań
T: +48 798 506 003
Wojciech Wiśniewski: +48 500 522 306
Karolina Laurentowska-Perez +48 660 525 404
Marcin Wilk – +48 604 976 226
E: biuro@capitalrestructuring.pl

Copyright 2020. Created by Elcreo