RESTRUKTURYZACJA I UPADŁOŚCI

Chcemy z naszymi Klientami podzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie restrukturyzacji oraz przygotowania strategii biznesu w celu wyjścia z kłopotów finansowych.

Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę ekspertów, która doradzi w zakresie wyboru odpowiedniego modelu restrukturyzacji (w tym przygotowanie planu restrukturyzacji i nadzorem nad wdrożeniem działań) oraz przygotuje profesjonalny wniosek do sądu w celu rozpoczęcia postępowania, które ochroni majątek dłużnika oraz pomoże w odzyskaniu płynności finansowej, a także doprowadzi do umorzenia części zobowiązań poprzez zawarcie układu z wierzycielami.

Capital Restructuring zajmuje się pomocą prawną i biznesową zadłużonym firmom oraz udzielaniem ochrony prawnej właścicielom firm i członkom zarządu spółek.

Tylko połączenie wiedzy i doświadczenia ekspertów z dziedziny ekonomii, biznesu, strategii i prawa przyczynią się do skutecznego uzdrowienia zagrożonego niewypłacalnością przedsiębiorstwa oraz skutecznego przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Adres

Capital Restructuring Sp. z o.o.
ul. Stary Rynek 77
61-772 Poznań
T: +48 798 506 003
Wojciech Wiśniewski: +48 500 522 306
Karolina Laurentowska-Perez: +48 660 525 404
Marcin Wilk: +48 604 976 226
E: biuro@capitalrestructuring.pl

Wypełnij formularz

Copyright 2020. Created by Elcreo